fototeenused

[su_tabs]
[su_tab title=”Tootefoto & Reklaamfoto” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

[su_row][su_column]

Tootefoto & Reklaamfoto

Tootefoto ja reklaamfoto pildistamine. Tootefoto on enamasti valgel taustal, hästi valgustatud ülevaatlik pilt toote omaduste edasiandmiseks. Reklaamfoto puhul on lisatud stilistika – toode on keskkonnas, koos loo ja interaktsiooniga. Meilt saad tellida tootefotod kataloogidesse ja e-poodi, reklaamfotode stilistika, lavastamise ja pildistamise. Pildistame fotostuudios või tellija juures kohapeal, väga väikestest kuni väga suurte objektideni.

[su_spacer size=”40″]

0012_empak 170215travelersfriendscanidc-reklaamfotomuinasmoobel

[su_spacer size=”40″]

[su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”/tootefoto” background=”#cdcdcd” color=”#fff” icon=”icon: ellipsis-h”]LOE VEEL TOOTEFOTOST[/su_button] või [su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”#section-hinnaparing” background=”#F1C40F” color=”#fff” icon=”icon: arrow-down”]KÜSI PAKKUMIST[/su_button]

[/su_column]
[su_column]

[/su_column]

[/su_row][/su_tab]

[su_tab title=”360 kraadi foto” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]
[su_row]
[su_column]

[/su_column]
[su_column]

360 kraadi tootefoto

360 kraadi tootefoto on mõjus vahend e-poe müügi suurendamiseks. Erinevus tavalise tootepildiga seisneb võimaluses hiirega toodet ekraanil keerata ja saada sellega palju parem ülevaade eseme igast küljest.

360 kraadi tootefotod on pildistatud valgel ühtlasel taustal, oleme võimelised pildistama kuni 100kg raskuseid tooteid. Mahukamate tööde jaoks tuleme kohale teie tootmisesse / lattu, väiksemad tööd teeme ära meie stuudios, Tartus.

Pakume 360 kraadi tootefoto teenust võtmed-kätte komplektina st. meilt on võimalik tellida pildistamine, keerlevate piltide tegemine, kodulehele liidestamine ja vajadusel ka järeltugi.

[su_spacer size=”40″]

[su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”/360-kraadi-tootefoto” background=”#cdcdcd” color=”#fff” icon=”icon: ellipsis-h”]LOE VEEL 360 FOTOST[/su_button] või [su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”#section-hinnaparing” background=”#F1C40F” color=”#fff” icon=”icon: arrow-down”]KÜSI PAKKUMIST[/su_button]

[/su_column][/su_row][/su_tab]
[su_tab title=”Toidufoto” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””][su_row][su_column]

Toidufoto

Toidu pildistamiseks on fotostuudios olemas vajalik sisustus ja oskusteave. Toidufoto nõuab lisaks heale fotograafitööle ka toidustilisti abi kompositsioonide ettevalmistamisel ja “silmadega söödavaks” muutmisel. Soovi korral valmistame toortootest valmistoidu ja leiame toimiva stilistika, keskkonna ja rekvisiidid. Meie tehtud toidufotosid leiab nii reklaamides, menüüdes kui ka toidupakenditelt. Ühesõnaga, katame pildistamiseks laua, head isu!

[su_spacer size=”40″]

001_karni069_eltimg_4202p5050814img_411020160608-img_5982

[su_spacer size=”40″]

[su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”/toidufoto” background=”#cdcdcd” color=”#fff” icon=”icon: ellipsis-h”]LOE VEEL TOIDUFOTOST[/su_button] või [su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”#section-hinnaparing” background=”#F1C40F” color=”#fff” icon=”icon: arrow-down”]KÜSI PAKKUMIST[/su_button]

[/su_column]
[su_column]

[/su_column][/su_row]

[/su_tab]

[su_tab title=”Esindusfoto” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]
[su_row]
[su_column]

Esindusfoto

Esindusfotod ja tööstusfotod ettevõtetele. Pildid töötajatest, tootmine ja seadmepark, üldine elu-olu ja tootmise eripärad. Usaldusväärsed ettevõtted soovivad näidata töötingimusi ja kollektiivi.

[su_spacer size=”40″]

[su_spacer size=”40″]

[su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”/esindusfoto” background=”#cdcdcd” color=”#fff” icon=”icon: ellipsis-h”]LOE VEEL ESINDUSFOTOST[/su_button] või [su_button style=”flat” center=”no” size=”4″ radius=”3″ url=”#section-hinnaparing” background=”#F1C40F” color=”#fff” icon=”icon: arrow-down”]KÜSI PAKKUMIST[/su_button]

[/su_column]
[su_column]
[/su_column]
[/su_row]
[/su_tab]
[/su_tabs]