Tootefoto & Reklaamfoto360 kraadi fotoToidufotoEsindusfoto

Tootefoto & Reklaamfoto

Tootefoto ja reklaamfoto pildistamine. Tootefoto on enamasti valgel taustal, hästi valgustatud ülevaatlik pilt toote omaduste edasiandmiseks. Reklaamfoto puhul on lisatud stilistika – toode on keskkonnas, koos loo ja interaktsiooniga. Meilt saad tellida tootefotod kataloogidesse ja e-poodi, reklaamfotode stilistika, lavastamise ja pildistamise. Pildistame fotostuudios või tellija juures kohapeal, väga väikestest kuni väga suurte objektideni.

0012_empak 170215travelersfriendscanidc-reklaamfotomuinasmoobel

LOE VEEL TOOTEFOTOST või KÜSI PAKKUMIST

360 kraadi tootefoto

360 kraadi tootefoto on mõjus vahend e-poe müügi suurendamiseks. Erinevus tavalise tootepildiga seisneb võimaluses hiirega toodet ekraanil keerata ja saada sellega palju parem ülevaade eseme igast küljest.

360 kraadi tootefotod on pildistatud valgel ühtlasel taustal, oleme võimelised pildistama kuni 100kg raskuseid tooteid. Mahukamate tööde jaoks tuleme kohale teie tootmisesse / lattu, väiksemad tööd teeme ära meie stuudios, Tartus.

Pakume 360 kraadi tootefoto teenust võtmed-kätte komplektina st. meilt on võimalik tellida pildistamine, keerlevate piltide tegemine, kodulehele liidestamine ja vajadusel ka järeltugi.

LOE VEEL 360 FOTOST või KÜSI PAKKUMIST

Toidufoto

Toidu pildistamiseks on fotostuudios olemas vajalik sisustus ja oskusteave. Toidufoto nõuab lisaks heale fotograafitööle ka toidustilisti abi kompositsioonide ettevalmistamisel ja “silmadega söödavaks” muutmisel. Soovi korral valmistame toortootest valmistoidu ja leiame toimiva stilistika, keskkonna ja rekvisiidid. Meie tehtud toidufotosid leiab nii reklaamides, menüüdes kui ka toidupakenditelt. Ühesõnaga, katame pildistamiseks laua, head isu!

001_karni069_eltimg_4202p5050814img_411020160608-img_5982

LOE VEEL TOIDUFOTOST või KÜSI PAKKUMIST

Esindusfoto

Esindusfotod ja tööstusfotod ettevõtetele. Pildid töötajatest, tootmine ja seadmepark, üldine elu-olu ja tootmise eripärad. Usaldusväärsed ettevõtted soovivad näidata töötingimusi ja kollektiivi.

LOE VEEL ESINDUSFOTOST või KÜSI PAKKUMIST