Reklaamkataloog Muinasmööblile – fotod ja küljendus

Muinasmööblile pildistasime reklaamkataloogi jaoks hulga tootefotosid. Kuna kataloogi kujundus oli ka tellitud meilt, saime kogu loomeprotsessi planeerida väga detailselt ja trükitud lõpptulemust silmas pidades. Reklaamkataloog keskendus käsitööna valmistatud arhailistele söögilaudadele ja kõige erilisemat neist kasutasime ka kataloogi kaanefotona.

Reklaamkataloogi fotode planeerimine

Visand sellest, kuidas kataloogi kaanefotot pildistades saab mõelda kujunduse ja lõppprodukti üldmulje peale. Reklaamkataloogi kaas nägi lõpuks välja selline:

reklaamkataloogi-kaanefoto

Tingimused pildistamiseks sellised päriselt ei olnud ja palju atmosfäärist on lisatud hiljem, järeltöötluse faasis. Tegelik koht fotode tegemiseks oli tootmisruumi kõrval asuv laonurk koos improviseeritud puitpõrandaga.

reklaamkataloog foto

Selliste tööde puhul on väga hägune piir, kus lõppeb fotograafi vastutus ruumi loomisel ja algab graafilise disaineri fantaasia. Ideaalis töötavad fotograaf ja disainer tandemina ühise lõpptulemuse nimel, tellides erinevad tegijad, on see küll harva reaalsuseks. Meilt saad “võtmed-kätte” lahenduse nii fotode kui kujunduse näol, küsi hinnapakkumist!

Lehitse tootekataloogi internetis:

 

Similar Posts