Reklaamfotode pildistamine raamatupoele

Reklaamfotode pildistamine raamatupoele Krisostomus. Raamatute müük on raske ettevõtlus, kolinud suuresti internetti ja kaubanduskeskustesse suurpoodide pärusmaaks. Krisostomus on sellele trendile suutnud vapralt vastu seista tänu spetsialiseerumisele ja erialakirjanduse pakkumisele. Tõenäoliselt on kõik Eesti meditsiinitudengid ühel või teisel hetkel end sellest poest leidnud või Kriso kaudu välismaalt erialakirjandust tellinud.

Reklaamfotode pildistamine Kristostomusele

Reklaamfotode pildistamine Krisostomusele

Reklaamfotode pildistamisel Krisostomusele oli eesmärgiks toota hulk pildimaterjali, mida poe turundusinimesed saavad vastavalt vajadusele müügimaterjalides kasutada.

Pildistamisel ei keskendunud me mitte konkreetsete tootepiltide pildistamisele vaid üldisele poe atmosfäärile ja sellele, mida nad pakuvad – palju häid raamatuid! Piltide mängulisemaks muutmiseks olid pildistamisele kaasatud täiskasvanuid mängivad lapsed, kõik oma töötajate ja nende tuttavate poolt kokku organiseeritud.

reklaamfotode pildistamine

Reklaamfotode pildistamisel oli keeruliseks faktoriks poe ruum, sisustust tuli ümber paigutada ja olemasolevat valguslahendust täiendada stuudiovalgustusega. Lisaks oli suur vastutus lastevanematel oma väikeste modellide tuju ülevalhoidmiseks ja nende tegevuse fokusseerimisel.

Lisaks pildistasime reklaamfotod meditsiinikirjanduse valdkonna reklaamides kasutamiseks, selleks oli pildistamisele appi palutud kaks meditsiinitudengit.

reklaamfotode pildistamine

Krisostomuse kujundajale sai lisaks loodud hulk fotosid tühja raamatuseljaga ja avatud arvutiekraaniga, kuhu vajadusel saab kerge vaevaga peale kleepida juba konkreetse toote kaanepildid või veebilehe, et spetsiifilisemates reklaamides kasutada. Sellised “toorikpildid” annavad võimaluse hiljem arvutis vastavalt vajadusele sisu muuta ja hoiavad turunduseelaves fotodele kuluvat kulurida paremini kontrolli all.

reklaamfotode pildistamine

Fotod: Krista Kattel

Similar Posts